A4Tech FX50 Klávesnica káblová (USB) CZ, biela
Kód
FX50-WH
41,25 € 33,54 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Káblová klávesnica A4Tech FX50
Technická špecifikácia:• Scissor Switch klávesnica určená pre kancelárske a profesionálne použitie
• CZ/SK rozloženie kláves
• Možnosť prepínania medzi operačnými systémami pomocou špeciálnych kláves:
o Mac OS
o Windows
Technická špecifikácia:
• CZ/SK rozloženie kláves
• Možnosť prepínania medzi operačnými systémami pomocou špeciálnych kláves:
o Mac OS
o Windows
• Nízko zdvižná Scissor Switch mechanika kláves (zdvih iba 1,5 mm)
• Nízko profilové "chocolate" klávesy umožňujú dlhodobú prácu bez únavy prstov
• Nízko profilové "chocolate" klávesy umožňujú dlhodobú prácu bez únavy prstov
• Multimediálne klávesy:
o domovská stránka
o prepínanie systému
o späť
o vyhľadávanie
o prepínanie vstupov
o screenshot
o skok na predchádzajúcu skladbu
o skok na následujúcu skladbu
o play & pauza
o stlmenie zvuku
o zníženie hlasitosti
o zvýšenie hlasitosti
o domovská stránka
o prepínanie systému
o späť
o vyhľadávanie
o prepínanie vstupov
o screenshot
o skok na predchádzajúcu skladbu
o skok na následujúcu skladbu
o play & pauza
o stlmenie zvuku
o zníženie hlasitosti
o zvýšenie hlasitosti
• Klávesy určené pre kalkulačku a spustenie hudby
• Funkcia FN Lock pre prístup ku klávesovým skratkám jedným dotykom
• Integrované vyklápacie nožičky pre výškové polohovanie klávesnice
• Protišmykové gumové nožičky pre maximálnu stabilitu
• Ľahká inštalácia Plug & Play bez nutnosti inštalácie a sťahovanieovládačov (USB kábel stačí iba pripojiť k USB-A portu počítača alebo notebooku)
• Univerzálna kompatibilita operačných systémov Windows, Mac OS
• Funkcia FN Lock pre prístup ku klávesovým skratkám jedným dotykom
• Integrované vyklápacie nožičky pre výškové polohovanie klávesnice
• Protišmykové gumové nožičky pre maximálnu stabilitu
• Ľahká inštalácia Plug & Play bez nutnosti inštalácie a sťahovanieovládačov (USB kábel stačí iba pripojiť k USB-A portu počítača alebo notebooku)
• Univerzálna kompatibilita operačných systémov Windows, Mac OS
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Typ kláves | nízko profilové |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | biela |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 420 x 126 x 20 mm |
| Hmotnosť: | 522 g |
| Hmotnosť | 0.680000 |
|---|---|
| Výrobca | A4Tech |
| Ean | 4711421972703 |
| Typ | káblová (USB) |
| Farba | biela |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































