Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/3m, modrozelený, economy

Kód: KJ003P5LL801

V kategóriach: Kancelárska technika, PC technika a doplnky, Káble, redukcie, wifi, Káble (Optika)

Výrobca: Nezaradený

Naskladnenie v BA: Do 24 hodín

bez DPH: 4,84 € s DPH: 5,81 €
Prosím prihláste sa, ak chcete zadať vašu cenovú ponuku.
- +

Napíšte recenziu ako prvý

Detaily

Optický Patchcord LC-LC Multimode (50/125), OM3, 3m
Duplexný optický kábel OM3 s konektormi LC.

Parametre:
* Konektory: 2x LC(M) - 2x LC (M)
* Trieda: OM3
* Dĺžka: 3m
* Farba: modrozelená (tyrkysová)

Ďalšie údaje

Výrobca Nezaradený

Napíšte vlastnú recenziu

Iba registrovaní zákazníci môžu písať recenzie. Prosím, prihláste sa alebo zaregistrujte .