na stranu
Položiek: 24

Optický PigTail Multi mode (50/125), ST/1m, economy

bez DPH: 1,75 € s DPH: 2,10 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), LC/1m, economy

bez DPH: 1,78 € s DPH: 2,14 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m

bez DPH: 1,86 € s DPH: 2,23 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m

bez DPH: 1,98 € s DPH: 2,38 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), ST/1m, economy

bez DPH: 2,11 € s DPH: 2,53 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), SC/1m, economy

bez DPH: 2,26 € s DPH: 2,71 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy

bez DPH: 2,60 € s DPH: 3,12 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy

bez DPH: 2,72 € s DPH: 3,26 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m

bez DPH: 2,74 € s DPH: 3,29 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 2m

bez DPH: 2,74 € s DPH: 3,29 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), SC/2m, economy

bez DPH: 2,76 € s DPH: 3,31 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

bez DPH: 4,53 € s DPH: 5,44 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/ST, 2m, economy

bez DPH: 4,76 € s DPH: 5,71 €
1 pracovný deň

Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/3m, modrozelený, economy

bez DPH: 4,80 € s DPH: 5,76 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/SC, 1m, economy

bez DPH: 4,92 € s DPH: 5,90 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/SC, 1m, economy

bez DPH: 5,29 € s DPH: 6,35 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 2m, economy

bez DPH: 5,59 € s DPH: 6,71 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/SC, 2m, economy

bez DPH: 5,63 € s DPH: 6,76 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 1m, economy

bez DPH: 5,90 € s DPH: 7,08 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), LC/ST, 1m, economy

bez DPH: 6,21 € s DPH: 7,45 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), LC/ST, 2m, economy

bez DPH: 6,44 € s DPH: 7,73 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), LC/SC, 2m, economy

bez DPH: 7,67 € s DPH: 9,20 €
1 pracovný deň

Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/15m, modrozelený, economy

bez DPH: 8,76 € s DPH: 10,51 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/ST, 1m, economy

bez DPH: 10,71 € s DPH: 12,85 €
1 pracovný deň
na stranu
Položiek: 24
Filtrovať podľa
Možnosti nákupu
Dostupnosť
Výrobca
Cena
0 € 11 € 0 € to 11 €
Cena
€1
€11
  • Pozrite si hodnotenie nášho eshopu podľa najnakup.sk
  • Pozrite si hodnotenie nášho eshopu podľa pricemania.sk