na stranu
Položiek: 24

Optický PigTail Multi mode (50/125), ST/1m, economy

bez DPH: 1,71 € s DPH: 2,05 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), LC/1m, economy

bez DPH: 1,71 € s DPH: 2,05 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m

bez DPH: 1,82 € s DPH: 2,18 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m

bez DPH: 1,93 € s DPH: 2,32 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), ST/1m, economy

bez DPH: 2,06 € s DPH: 2,47 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), SC/1m, economy

bez DPH: 2,21 € s DPH: 2,65 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy

bez DPH: 2,47 € s DPH: 2,96 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy

bez DPH: 2,65 € s DPH: 3,18 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m

bez DPH: 2,68 € s DPH: 3,22 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 2m

bez DPH: 2,68 € s DPH: 3,22 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), SC/2m, economy

bez DPH: 2,70 € s DPH: 3,24 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

bez DPH: 4,43 € s DPH: 5,32 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/ST, 2m, economy

bez DPH: 4,65 € s DPH: 5,58 €
1 pracovný deň

Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/3m, modrozelený, economy

bez DPH: 4,84 € s DPH: 5,81 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/SC, 1m, economy

bez DPH: 5,17 € s DPH: 6,20 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 2m, economy

bez DPH: 5,47 € s DPH: 6,56 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/SC, 2m, economy

bez DPH: 5,50 € s DPH: 6,60 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/SC, 1m, economy

bez DPH: 5,71 € s DPH: 6,85 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 1m, economy

bez DPH: 5,77 € s DPH: 6,92 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), LC/ST, 2m, economy

bez DPH: 6,29 € s DPH: 7,55 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), LC/ST, 1m, economy

bez DPH: 7,31 € s DPH: 8,77 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), LC/SC, 2m, economy

bez DPH: 7,42 € s DPH: 8,90 €
1 pracovný deň

Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/15m, modrozelený, economy

bez DPH: 8,73 € s DPH: 10,48 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/ST, 1m, economy

bez DPH: 10,37 € s DPH: 12,44 €
1 pracovný deň
na stranu
Položiek: 24
Filtrovať podľa
Možnosti nákupu
Dostupnosť
Výrobca
Cena
0 € 11 € 0 € to 11 €
Cena
€1
€11
  • Pozrite si hodnotenie nášho eshopu podľa najnakup.sk
  • Pozrite si hodnotenie nášho eshopu podľa pricemania.sk