U nás nájdete širokú ponuku reklamných predmetov, ktorými  určite potešíte ľudí, na ktorých vám záleží. Pre firmy tu máme ponuku potlače reklamných predmetov, kalendárov, diárov, darčekových tašiek.

V prípade záujmu o potlač loga vašej firmy, kontaktných údajov, prípadne iného textu podľa vášho výberu, nás neváhajte kontaktovať na shop@officeland.sk. Do mailu stačí keď uvediete:

  • tovar (názov, prípadne kód z našej stránky), ktorý ste si vybrali
  • množstvo o ktoré by ste mali záujem
  • pošlete nám logo, nápis, ktoré chcete aby bolo umiestnené na danom predmete
  • ak sa jedná o firemné logo - bolo by ideálne poslať ho v krivkách (vektoroch), aby bola potlač presná
  • uveďte či máte záujem o jednofarebnú alebo viacfarebnú potlač

Po preverení dostupnosti tovaru vás budeme kontaktovať ohľadom cenovej ponuky potlače, predbežného dodania potlačených produktov, prípadne doplnenia ďalších informácií.

Ako ukážku mailu na dopyt, ktorý nám neposkytuje potrebné informácie ale vyskytuje sa veľmi často je „chcel by som nejaké kalendáre a diáre + perá a na to potlač nášho loga“. Toto je prípad, na ktorý nevieme jednoducho reagovať a musíme si vymeniť množstvo mailov, kým sa dozvieme čo vlastne zákazník chce a môžeme naplniť jeho predstavy.

Radi by sme upozornili, že vybrať si darčeky, kalendáre a diáre už teraz je určite pohodlnejšie a výhodnejšie nakoľko doba dodania sa môže predlžovať s blížiacimi sa vianočnými sviatkami, rovnako ako výber tovaru môže byť užší ako teraz v polovici októbra.

Tu vám prinášame niekoľko náhľadov našich prác za posledné obdobie...