Po vyriešení otázky "Čo dať ako darček?" príde často krát ešte náročnejšia otázka "V čom ten darček odovzdať?". Azda jednou z najjednoduchších možností je darčeková taška. A práve široký výber týchto tašiek nájdete v našom e-shope.

V ponuke máme cca  50 tašiek, z ktorých veríme, že si vyberú  tašky na každú príležitosť firmy, organizácie, školy aj súkromné osoby.

 

 

Rozhodnúť sa môžete medzi farebnými taškami, alebo klasickými hnedými či bielymi taškami. Bežná gramáž papierový tašiek je 100g/m2. Väčšinu tašiek z našej ponuky sme naskladnili k nám na prevádzku v Bratislave. Veríme, že to urýchli vybavenie vašich objednávok a mnohým zákazníkom poskytne možnosť osobne vyskúšať tašky či iný tovar z našej ponuky.

Obľúbené papierové farebné tašky s rozmerom 24x10x32 cm vám vieme ponúknuť vo farbách biela, modrá, červená, čierna, zelená, žltá a svetlozelená.

 

Lamino tašky vo farbách biela, čierna, modrá, červená a svetlo zelená s rozmerom 24x10x32 cm majú navyše bavlnené ušká vo farbe tašky.

 

Ak hľadáte tašku vhodnú iba na fľašu, vieme vám ponúknuť výber papierových alebo laminovaných tašiek na víno s rozmerom 12x8x35 cm. Skladovo máme farby biela, čierna, strieborná a modrá. Pre širší výber tovaru neváhajte navštíviť našu kategóriu "Papierové tašky".

 

V e-shope nájdete širšiu ponuku farieb, vzorov či rozmerov tašiek. Rovnako máme v ponuke tašky s tematickým vzorom, napríklad k Vianociam. Pri každom produkte nájdete informáciu o stave naskladnenia daného produktu. Väčšinu tašiek, ktoré nedržíme skladovo vieme naskladniť do 24 hodín od objednania. Pri väčšom odbere sa prosím informujte telefonicky na 0243632532 alebo mailom na shop@officeland.sk.

Ak ani jedna z tašiek nevyhovuje úplne vašim potrebám, neváhajte nás kontaktovať na shop@officeland.sk. Napíšte nám vaše požiadavky a urobíme všetko pre to, aby sme našli produkt, ktorý bude spĺňať vaše potreby.

Ponúkame Vám aj potlač na všetky tašky z našej ponuky. Informujte sa ohľadom nacenenia potlače na shop@officeland.sk.

 

Najčastejšie otázky od vás:

Do akej tašky sa mi zmestí formát A4?

Vo všeobecnosti rozmer A4 je 210x297 mm. Taška s rozmermi 24x10x32 cm Vám na formát A4 bude absolútne postačovať. Šírka tašky 10 cm vám umožní vložiť do nej viac predmetov tohto formátu prípadne viacero iných predmetov menších rozmerov.

 

Aké ušká na taške sú lepšie - ploché, točené alebo bavlnené?

Najpevnejšie sú určite bavlnené ušká. S týmito uškami máme v ponuke napríklad "darčekové tašky PRESENT". Ale najčastejšie dopytované sú tašky s točenými uškami, ktoré rovnako ako bavlnené pôsobia elegantne a štýlovo. Tašky s týmto uškami tvoria väčšinu našej ponuky. Nájdete však u nás aj tašky s plochými uškami, ktoré si určite nájdu stále svojich záujemcov.

 

Ktorú tašku by ste mi odporučili papierovú alebo lamino?

Vždy to záleží od preferencie zákazníka v prvom rade a druhu tovaru, ktorý chcete do tašky vložiť, najmä od jeho váhy. Laminované tašky udržia predsa len väčšiu hmotnosť, vyzerajú vďaka vysokému lesku luxusnejšie. Ak však zmýšľate skôr ekologicky a vaše darčeky sú skôr drobné reklamné predmety či jeden ľahší darček určite vám budú vyhovovať biele, hnedé či farebné papierové tašky.

 

Tím OfficeLand