Diáre z našej ponuky by sme mohli rozdeliť do niekoľkých kategórií, ktoré by Vám mohli pomôcť pri hľadaní toho najideálnejšieho práve pre vás.

Pracovné diáre

Pracovný diár znamená typ diáru, v ktorom polovicu rozsahu tvorí týždenný diár na rok 2018  a druhá polovica diáru sú prázdne listy na písanie poznámok. 

Takýto typ diáru na rok 2018 u nás nájdete ako diár FALCON s modrým alebo čiernym obalom.

Diáre s označením MANAGER majú rovnako priestor na poznámky a zapisovanie adries. Sú vhodné do práce, preto ich odporúčame hlavne firmám, ktoré hľadajú diáre a majú záujem o potlač svojho loga. Pri diároch MANAGER si už môžete vybrať medzi dennou alebo týždennou verziou diáru.

Ak preferujete formát A4 nájdete v našej ponuke niekoľko diárov. Napríklad diár A4 NEAPOL MANAGER, ktorý pôsobí vďaka kvalitným materiálom dojmom lakovanej kože príjemnej na dotyk, je veľmi obľúbený medzi našimi zákazníkmi. Má týždenné kalendárium na 15 mesiacov. Prípadne diár A4 PRESTIGE XXL, ktorý má denné kalendárium, rovnako obal s imitáciou kože a pútko na pero.

                                                            

Diáre s potlačenou obálkou

Ak hľadáte pestrofarebný diár, ktorý oživí Váš pracovný stôl a neprehliadnete ho ani v tej najväčšej kabelke, určite odporúčame diáre s označením VIVELLA, diár MOTýLE, pestrú ponuku diárov VARIO alebo diáre FOREST. Všetky sú neprehliadnuteľné svojím vzhľadom, praktické svojím obsahom. Rovnako nájdete denné aj týždenné diáre v rôznych formátoch. Vybrať si môžete aj diáre s gumičkou prípadne s magnetickým uzatváraním.

                             

Tematické diáre

Tematické diáre sú dnes veľmi moderné... cvičíte, zaujíma vás mesiac a jeho vplyv, plánujete aktivity pre celú rodinu, alebo máte radi umenie. Počas celého roka vás môžu sprevádzať rady, tipy a triky ako zvládať každodenné úlohy s prihliadnutím k vašej záľube. Prezrite si našu ponuku diárov z katalógu, ktorý máme v e-shope umiestnený a nájdete tam lunárny diár, fitness diár, yoga diár, rodinný diár, či motivačný notes. Rovnako diáre s ilustráciami od rôznych umelcov ako Alfons Mucha, Gustav Klimt, Jozef Lada a ďalší.

                             

Diáre s vlastnou obálkou

Pre firmy ponúkame možnosť vytvorte si diáre s vlastnou obálkou. Ak ani jeden diár nespĺňa úplne Vaše predstavy neváhajte nás kontaktovať na shop@officeland.sk. Pošlite nám Vašu predstavu, množstvo a typ diáru, o ktorý by ste mali záujem. Radi Vám poradíme s výberom, pripravíme cenovú ponuku, návrh diáru.

Minidiáre

Ak hľadáte diár do vrecka tak potom siahnite po ponuke našich minidiárov. Vyberte si týždenné alebo mesačné kalendárium, kde nájdete meniny, štátne sviatky, fázy mesiaca, astrologické znamenia, prehľadný kalendár na rok 2017 a 2018, plánovací kalendár na rok 2018, telefónny zápisník a telefónne predvoľby, sviatky EU, prípadne iné praktické informácie.

             

Organizér

Ak nechcete meniť diár každý rok, hľadáte niečo trvácnejšie určite by ste si mali pozrieť ponuku organizérov. Rôzne formáty od A7 po A4 vo farebných prevedeniach či s imitáciou kože. Priestor na vizitky, platobné karty či uško na pero je samozrejmosťou. Vytvorte si vlastný štýl a vzhľad organizéru vďaka možnosti doplnenia bielych alebo farebných poznámkových listov.

                               

Pozrite si aj našu ponuku diárov a kalendárov, ktoré nájdete TU.

Neváhajte si prelistovať aj katalóg s diármi a kalendármi, ktorý nájdete TU.