Dôležité upozornenie v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Pre viac informácií, kliknite prosím sem.

Stolová LED lampa s bezdrôtovým nabíjaním, stmívatelná, biela, 5V/9V, micro USB, USB výstup, QC adaptér, Qi

Kód: WD102-W

V kategóriach: Kancelárska technika, Akcia, Akcie, Elektro, Svietidlá a lampy

Výrobca: Nezaradený

Naskladnenie v BA: 1 pracovný deň

Bežná cena: 39,41 €

Special Price bez DPH: 31,00 € s DPH: 37,20 €

Prosím prihláste sa, ak chcete zadať vašu cenovú ponuku.
- +

Napíšte recenziu ako prvý

Detaily

Stolová lampa s bezdrôtovým nabíjaním - biela varianta

V jednote je sila
V dnešnej modernej dobe rôznorodých produktov, ktoré nám dopriavajú pohodlný život, len pribúda. Čo je na prvý pohľad dobre, ale zaberajú svojou početnosťou čím ďalej tým viac miesta. A preto je budúcnosť v efektívnom zjednotení. A aká kombinácia dokáže podporovať produktivitu a disponovať vysokou užitočnosťou? Spojenie stolovej lampy s efektívnym bezdrôtovým nabíjaním.

Svit pre celú miestnosť
Jasný svit LED lampy efektívne prenikne do každého kúta miestnosti, zaženie tmu tam, kde na tom naozaj záleží a uľaví Vaším očiam pri práci. Túto svietivosť je taktiež možné nastaviť podľa svojho uváženia, ak napríklad potrebujete len ľahké atmosférické podsvietenie. Lampa taktiež disponuje tlačidlami pre automatické vypnutie po jednej alebo dvoch hodinách.

Aj na teplote bielej záleží
Stolová lampa disponuje taktiež možnosťou nastavenia teplôt bieleho svetla. Od príjemnej teplej bielej, ktorá Vás v zime zahreje, uvoľní a podporí ľahké zaspávanie, až do studenej bielej, ktorá Vás nabudí k produktivite a zlepší vnímanie farieb aj tvarov.

Nabíjanie na stole bez neporiadku
Ďalšia hlavná vlastnosť tejto lampy, je možnosť nabíjania Vášho zariadenia, podporujúca bezdrôtové nabíjanie štandardu Qi priamo na stole. Behom práce alebo pri vytváraní umeleckých diel si môžete nabíjať svoj smartphone a stále ho mať na dosah ruky. A ak nevlastníte zariadenia s bezdrôtovým nabíjaním štandardu Qi, nevadí. Lampa disponuje ešte ďalším výstupom pre drôtové nabíjanie, takže o komfort neprídete.

Jednoduchý ale štýlový
Lampa má jednoduchý, ale štýlový tvar. Nebude pôsobiť rušivo a bude sa dokonca vynímať na mnohých pracovných stoloch. Lampa sa dá jednoducho nastaviť podľa svojho priania a pevne túto pozíciu drží vďaka kvalitnému spracovaniu. Veľmi prekvapujúca vlastnosť lampy je jej váha - je veľmi ľahká a dá sa bez problémov preniesť z miesta na miesto. Balenie obsahuje aj adaptér.

Špecifikácia
* Vstup: DC 5V/3A (QC adaptér 5V/3A, 9V/1,67A v balení)
* Počet LED: 48 (LED 4014) - 5W
* Životnosť LED: 50 000 hodín
* Teplota bielej: 3000/4000/5000/6000K
* Výstup: QI - 5V/1A, USB - 5V/1A
* Vzdialenosť od nabíjacej plochy: ? 8mm

Ďalšie údaje

Výrobca Nezaradený

Napíšte vlastnú recenziu

Iba registrovaní zákazníci môžu písať recenzie. Prosím, prihláste sa alebo zaregistrujte .