Herné sofa E-Blue AUROZA, šedo-červená, polohovateľná, + herná sada Polygon

Kód: EEC333P

V kategóriach: Kancelárska technika, Akcia, Akcie, PC technika a doplnky, Game zóna, Herné kreslá

Výrobca: E-BLUE

Naskladnenie v BA: 1 pracovný deň

Bežná cena: 254,71 €

Special Price bez DPH: 205,00 € s DPH: 246,00 €

Prosím prihláste sa, ak chcete zadať vašu cenovú ponuku.
- +

Napíšte recenziu ako prvý

Detaily

Herná sofa Auroza
Vychutnajte si maximálne pohodlie pri hraní v hernej sofa E-Blue Auroza s nastaviteľným sklonom. Výplň z pamäťovej peny a vysoko akostnej bavlny urobí zo sedenia ozajstný relaxačný zážitok. Vďaka zabudovaným kolieskam môžete so sofa ľahko manipulovať. Ale pozor, aby ste behom hry nezaspali :)

Nastaviteľný sklon
Operadlo môže byť sklopené do troch rôznych uhlov 95 - 120 - 145 stupňov, aby ste si mohli odpočinúť od intenzívnej práce alebo herného súboja. Pre dokonalé pohodlie je možné nastaviť do troch uhlov taktiež sklon opierky pre hlavu.

Výplň z pamäťovej peny
Sedák je tvorený veľmi kvalitnou pamäťovou penou, ktorá je mäkká a pevná. Opierka obsahuje vysoko akostnú bavlnu pre maximálnu ergonómiu, zároveň je dostatočne mäkká a priedušná.

Kvalitná PU koža
Herná sofa Auroza je potiahnutá pevnou, vysoko odolnou PU kožou s dlhou životnosťou a príjemnou na dotyk. Veľkou výhodou je jej ľahké čistenie.

Odolná oceľová základňa
Základňa kresla je tvorená nosnou konštrukciou tvorenou oceľovým rámom spojeným pružinami, takže sa ľahko prispôsobí všetkým typom postavy. Pevnosť materiálu zaručuje dlhou životnosť.

Kolieska
Štyri tiché kolieska maximálne redukujú hluk behom pohybu kresla a umožňujú plynulý pohyb.

Technické parametre:
Výška sofa: 111,5 cm
Šírka sofa: 78,5 cm
Hĺbka sofa: 93 cm
Poťah: PU koža
Nosnosť: do 300 kg
Balenie: balené v dvoch kartónoch: 19,2 kg - 140 x 35 x 55 cm a 31,5 kg - 96 x 32,5 x 73 cm

ZDARMA herná sada Polygon 3 v 1
Herná klávesnica
Zvýraznené modré najpoužívanejšie herné klávesy Vám dajú plnú kontrolu a uľahčí hru každému začínajúcemu hráčovi. Laserová potlač kláves zaručuje, že potlač kláves nevybledne ani pri dlhšom používaní. Vďaka pridaným odtokovým kanálikom na spodnej strane klávesnice je klávesnica vysoko odolná proti poliatiu.

Herná myš
Cobra II je herná myš so šiestimi tlačidlami a základnými funkciami pre začínajúcich hráčov. Pre zvýšenie stability je v myši Cobra vstavané ľahké kovové závažie. Vďaka optickému senzoru red wave umožňuje presné snímanie pohybu a polohy myši. Táto ergonomická myš ponúka 3 úrovne nastavenia DPI (400/800/1600), aby hráči mohli získať presnú kontrolu nad myšou v každom okamžiku hry a poriadne si ju užili.

Herná podložka 28 x 22,5 cm
Materiál, z ktorého je podložka vyrobená, je spracovaný pri extrémne vysokých teplotách, tým sa docieli hladkého povrchu podložky. Pletené hrany podložky pod myš sú taktiež hladké. Podložka pod myš je ľahká a môže byť zrolovaná späť do obalu.   

Ďalšie údaje

Výrobca E-BLUE

Napíšte vlastnú recenziu

Iba registrovaní zákazníci môžu písať recenzie. Prosím, prihláste sa alebo zaregistrujte .