Detská herná kreslo Red Fighter C6, čierno-červená, + sada 3v1 CM310 PROMO

Kód: C6+CM310

V kategóriach: Akcia, PC a príslušenstvo, Akcie, Game zóna, Herné kreslá

Výrobca: RED FIGHTER

Naskladnenie v BA: 1 pracovný deň

Bežná cena: 122,46 €

Special Price bez DPH: 99,00 € s DPH: 118,80 €

Už len 9 ks u dodávateľa!
- +

Napíšte recenziu ako prvý

Detaily

Detské herné kreslo Red Fighter C6 + DARČEK Marvo sada 3v1 CM310
Nie len dospelí, ale hlavne deti trávia u počítača v dnešnej dobe väčšinu svojho času. Či už je to pri príprave do školy, pri surfovaní po internete alebo pri hraní počítačových hier, zvládnu pri počítači sedieť aj niekoľko hodín. Preto je potrebné myslieť na to, aby sedenie neškodilo ich chrbticu. Detské herné kreslo Red Fighter C6 prináša ergonomický tvar pre pohodlné sedenie. Napomáha hlavne správnemu držaniu tela a tak automaticky prospeje ich zdraviu.

Nastaviteľná výška a sklopné operadlo
Absolútnym základom je možnosť nastavenia výšky sedadla, ktorá je v tomto prípade 10 cm. Kreslo tak bude mať správnu výšku, aby sa nohy mohli dotýkať podlahy. Operadlo kresla je sklopné do úrovne 118° s možnosťou aretácie.

Hojdací mechanizmus
Niekdy môže byť sedenie v jednej pozícii nepríjemné a máme potom tendenciu rôzne poposedávať, čo nie je ideálne pre našu chrbticu. Pre tých, ktorí sa potrebujú občas trošku uvoľniť, ponúka kreslo hojdací mechanizmus.

Pevné područky
Pevné područky sú umiestnené v správnej výške, aby boli perfektnou oporu pre predlaktia. Na ich povrchu sa nachádza mäkká výplň vďaka ktorej bude opretie predlaktí príjemnejšie.

Povrch z PU kože + PVC
Povrch z PU kože je dokonale priedušný a pohodlný, naviac sa dá ľahko vyčistiť. Veľmi kvalitná penová výplň je obsiahnutá v operadle a v sedadle, takže kreslo efektívne chráni pred únavou a je vhodné aj pre dlhé hodiny sedenia.

Odolný päť ramenný nylonový kríž
Herné kreslo je vybavené vysoko odolným päť ramenným nylonovým krížom. Je teda veľmi bezpečné a stabilné. Kolieska herného kresla sú tvorené nylónom a majú priemer 50 mm. Vďaka nim sa dá kreslo ľahko premiestniť, kam práve potrebujete.

Technické parametre:
Rozmery kresla (V x Š x H): 106 - 116 x 60.5 x 61.5 cm
Rozmery opierky (V x Š x T): 70 x 51 x 7 cm
Rozmery sedadla (H x Š x T): 48 x 49 x 7 cm
Výplň sedadla: mäkká
Poťah: PU koža + PVC
Nosnosť: do 90 kg
Balenie: 77 x 28 x 59 cm 

ZDARMA  - Marvo sada 3v1 CM310
Sada klávesnice, myši a podložky pre všetkých hráčov. Starostlivý výber troch herných doplnkov, kde každý z nich disponuje všetkým, čo by si hráči mohli priať. Celá sada je vzhľadovo atraktívna a skvele doplní váš herný priestor.

Klávesnice
Membránová klávesnica má CZ/SK rozloženie kláves a 3 farby podsvietenia. Chýbať nemôže ani anti-ghosting pre 25 kláves. Klávesnica je svojim kompaktným rozložením 87 kláves označovaná 80% TKL. Využiť môžete taktiež multimediálne klávesy a pomocou klávesových skratiek si prispôsobiť podsvietenie.

Myš
Optická herná myš so softwarom ponúka výber zo 4 DPI - 800/1200/2400/3200, vďakaa ktorému môžete ľahko prepínať citlivosť, ako práve potrebujete. K tomu si môžete podľa vlastného uváženia naprogramovať všetkých 7 tlačidiel alebo RGB podsvietenie, pre správny herný efekt.

Podložka
Táto herná podložka s rozmermi 280 x 230 x 2 mm je ideálna pre vysoko citlivé myši. Design proti poteniu chráni pred zvlnením okrajov podložky. Pogumovaná spodná časť zaistí, že podložka bude pevne držať na stole.
 
 

Ďalšie údaje

Výrobca RED FIGHTER

Napíšte vlastnú recenziu

Iba registrovaní zákazníci môžu písať recenzie. Prosím, prihláste sa alebo zaregistrujte .